İlaçlama hizmeti ile alakalı olarak size özel
hazırladığımız videoları görmek için tıklayınız
Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz
Hız Kesmeden devam etmekte.
KUTLU İLAÇLAMA & PEYZAJ

İnovasyonun ve profesyonelliğin önemini anlıyoruz.

Kurucumuz Kutlu Çermikli Zirai Karantina Müdürlüğü ve Tarım İl Müdürlüğü döner sermayelerinde haşereler mücadelesi üzerine 30 yıl çalışmıştır. Bilgi birikimini ve tecrübelerini özel sektöre taşımıştır.

1996 yılında isim değişikliği yaparak KUTLU İLAÇLAMA ve PEYZAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Ünvanıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir.
Mayıs 1996 tarihinden itibaren TSE (Türk Standartları Enstitüsü) nin TS 8358 maddesi olan Ev, İşyeri ve yerleşim alanları zararlıları ile mücadele hizmetleri genel kurallar standardına uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

image
Yenilikçi bir hizmet anlayışı ile karşınızdayız

GIPM, zararlıların kontrol altına alınması ve yönetilmesinde; 20 yıldan fazla tecrübeye sahip, dört farklı firmanın bir araya gelmesi ile 2017 yılında kuruldu.

Zararlı kontrolünde hizmet alıcılarımızın ihtiyaç ve beklentilerinin farklı olduğunu biliyoruz. Hizmetlerimizi bu gereksinimlere uygun hale getirmek için azami özen gösteriyoruz.

YAŞAM ALANLARINIZI HAŞERELERDEN UZAK TUTUYORUZ.

Haşere kontrol hizmetlerinde
30 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Uluslararası standartları olan profesyonel grubumuzun hizmetleri , uzmanlardan oluşan bir ekibe, kalite güvence programına ve bulguların ve hizmetin evrensel dokümantasyonuna dayanmaktadır; bunların tümü, böcek kontrol hizmetlerimizin yüksek kalite standartlarımızı ve normlarımızı karşıladığını garanti eder.

Termitler, kemirgenler ve örümcekler dahil olmak üzere yaygın böceklere karşı koruma konusunda uzmanlaşmış sektörün liderleriyiz.

Sertifikalarımız

Bayer, Quality Pro, ISO

Bayer Rehber

Bayer Haşerelerle Mücadele Rehberi

Zararlı Haşere Rehberi

Yüksek eğitimli haşere kontrol uzmanlarımız, benzersiz haşere problemlerinizi ele almak için tutarlı ve kanıtlanmış bir yaklaşıma sahiptir.

Ücretsiz Keşif

Yüksek eğitimli haşere kontrol uzmanlarımız,
benzersiz haşere problemlerinizi ele almak için
tutarlı ve kanıtlanmış bir yaklaşıma sahiptir.