Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Firmamız uzman kadrosu ile entegre haşere kontrolü, gıda güvenliği ve bunun gibi  ihtiyacınıza yönelik eğitimler sunmaktadır. Firmanız bünyesinde bulunan Mavi Yaka veya Beyaz Yaka personellere entegre haşere kontrolü mücadelesinde aktif rol oynaması adına bilgilendirme eğitimleri verilmektedir.

Ayrıca tedarikçi denetimi ile işletmenizde oluşabilecek riskleri asgari düzeye indirebilmek adına denetimler gerçekleştirmektedir.

Gıda üreten, depolayan, satışa sunan kuruluşlar ve tedarikçileri için temel hijyen uygulamalarının etkinliğini tespit etmek, uygunsuzluk ve eksiklikleri tanımlamak amacı ile konusunda uzman denetçiler tarafından yönetilir. Denetimde tespit edilen uygunsuzluklar için alınması gereken önlemleri / düzeltici faaliyetleri ve tamamlanması gereken süreyi de içerecek kapsamda raporlama gerçekleştirilir.

Denetimler gıda üreten kuruluşlar / satış ve tüketim noktaları için.

  • Yasal denetleme yönetmeliğine
  • Gıda güvenliği standartları koşullarına
  • Uluslararası standartlara AIB, ISO, BRC ve IFS uygun gerçekleştirilir.

Risk Analizi, 3. Göz denetimi, Teknik denetim, Gıda Güvenliği ve Entegre Zararlı Yönetim Eğitimi, Tedarikçi Denetimi ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle 0 216 317 97 99 iletişime geçebilirsiniz.

image

Hizmet Alanlarımız

Fümigasyon

Ev ve İşyerlerinizdeki Haşerelerle Mücadele

Entegre Zararlı Yönetimi

Açık ve kapalı alanlarda haşere kontrol hizmetleri

Bitki Hastalıkları ve Zararlılarına Karşı Mücadele

Bitki Hastalık ve Zararlıları ile Mücadele

Dezenfeksiyon

Mikrobiyolojik risklere karşı mücadele